+48 22 245 38 01
info@photogenica.pl

Bank zdjęć i klipów

Jak można płacić?  
Bieżące zamówienie
Doładowanie konta
Ochrona danych
Ochrona danych finansowych

Photogenica nie uzyskuje ani nie przechowuje żadnych danych związanych z dokonywaniem płatności przez użytkowników www.photogenica.pl w tym, Photogenica nie uzyskuje danych kart kredytowych ani numerów kont bankowych użytkowników.
Płatności on-line (karty kredytowe, e-Przelewy) są obsługiwane przez PayU(podmiot odpowiedzialny: PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 182). Dane umożliwiające płatność nie są przechowywane na serwerach Photogenica, pełną obsługą płatności zajmuje się nasz partner. By dowiedzieć się więcej o procedurach bezpieczeństwa PayU kliknij tutaj.
Płatności on-line poprzez system PayPal są obsługiwane przez PayPal.pl (podmiot odpowiedzialny: PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A., 5th Floor, 22-24 Boulevard Royal L-2449, Luxembourg). Dane umożliwiające płatność nie są przechowywane na serwerach Photogenica, pełną obsługą płatności zajmuje się nasz partner. By dowiedzieć się więcej o procedurach bezpieczeństwa PayPal kliknij tutaj.
Płatności dokonywane poprzez przelew bankowy są obsługiwane przez Raiffeisen Bank Polska S.A. Numery kont bankowych klientów są przechowywane jedynie w systemie Raiffeisen Bank Polska S.A., w systemach Photogenica takie dane nie są gromadzone.
Należy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa:
  • 1. Nie należy ujawniać osobom nieuprawnionym hasła do konta w banku fotografii Photogenica,
  • 2. Nie należy przechowywać hasła dostępu do archiwum Photogenica.pl w miejscu niezabezpieczonym przed ewentualnym dostępem osób trzecich (np. na wspólnych folderach, w e-mailowej skrzynce odbiorczej itp.),
  • 3. Nie należy odpowiadać na wiadomości e-mail zawierające prośby o podanie haseł (Photogenica.pl takich wiadomości nie wysyła),
  • 4. Hasło powinno zawierać zarówno cyfry, jak i litery oraz znaki specjalne (np. # %),
  • 5. Hasło powinno być regularnie zmieniane (menu "Moje konto – modyfikacja danych"),
  • 6. Należy wylogowywać się z archiwum Photogenica.pl przy opuszczaniu stanowiska pracy, w sytuacji posiadania środków do wykorzystania na Photogenica.pl oraz możliwości dostępu osób trzecich do stanowiska pracy.


© Photogenica Sp. z o.o.
Proszę czekać...